Strong House Fitness & Fight Club jest doskonałym miejscem dla tych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas. Jeżeli oczekujesz od siebie czegoś więcej to miejsce jest zdecydowanie dla Ciebie! Bogactwo oferty, różnorodność proponowanych zajęć, wykwalifikowana kadra sprawiają, że jesteśmy klubem absolutnie dla każdego. Zapraszamy na treningi wszystkich zainteresowanych niezależnie od ich sprawności fizycznej czy wieku. Pod okiem naszej specjalistycznej kadry trenerskiej proponujemy treningi zarówno dla osób początkujących jak i również dla ludzi ze sportowym doświadczeniem. Z nami wreszcie przestaniesz szukać wymówek! Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc sięgnąć po upragnione cele. Jako team łączy nas nie tylko pasja, ale też chęć propagowania aktywnego stylu życia. Każdy z naszych trenerów jest specjalistą w swojej dziecinie dzięki temu jest nam łatwiej dotrzeć do Was i pomóc Wam realizować sportowe cele! Nasza misja sprawia że nie spoczywamy na laurach i wciąż doskonalimy swoje kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia.
Dzięki wspaniałej atmosferze i zaangażowaniu trenerów sprawiamy że jest to idealne miejsce stworzone do pracy nad swoim ciałem, umysłem i dyscypliną. Pragniemy w przyjaznej atmosferze dzielić się wiedzą i doświadczeniem, tworząc wraz z klubowiczami środowisko ludzi świadomych, dla których zdrowie jest wartością najwyższą.

Nie wiesz od czego zacząć? Po prostu przyjdź i sprawdź nas! Nie mówimy, że będzie lekko. Nie uznajemy też żadnych dróg na skróty. Za każdym razem dopilnujemy żebyś dawał z siebie wszystko a zobaczysz, że efekty przyjdą szybciej niż myślisz. Na pierwsze zajęcia zapraszamy Cię absolutnie za darmo więc niczym nie ryzykujesz.

Przyjdź i sprawdź nas!

Nasi instruktorzy