Ewa Rusin

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Od najmłodszych lat związana ze sportem jako zawodniczka Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin gdzie odnosiła liczne sukcesy sportowe. Swoją przygdę z fitnessem rozpoczęła ponad 10 lat temu. Swoje doświadczenie zdobywała w kielcekich i krakowskich klubach fitness. . Pochłonięta fitnessem, wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach w takich szkołach jak EuroFitnessSchool, IFAA, Reebok University, Inka Szymański. Z uśmiechem na twarzy i mocną dawką pozytywnej energii potrafi swoich podopiecznych zmotywować do ciężkiej pracy na najwyższych obrotach. Najlepiej wyraża siebie poprzez dynamiczne zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę. Na swoich zajęciach kładzie nacisk przede wszystkim na poprawną technikę, ale też niepowtarzalną atmosferę :)